Na naszych twarzach zagościł dziś serdeczny uśmiech i malowane serca. W radosnej atmosferze, przy skocznej muzyce obchodziliśmy święto zakochanych.

Na początku naszej imprezy omówiliśmy tradycje walentynkowe i wyrecytowane zostały wiersze autorskie naszej podopiecznej, Pani Marii.

Następnie wszyscy uczestnicy wykazali się wiedzą rozwiązując krzyżówkę, w której głównym hasłem były WALENTYNKI. Podczas zabawy integracyjnej „papierowy deszcz”, każdy uczestnik został obsypany deszczem miłych słów. Główną atrakcją naszej imprezy była „RANDKA W CIEMNO”. Osobą wybierającą kandydatki był Pan Henryk, a za parawanem ukryły się trzy Panie: Pani Maria, Pani Marianna, Pani Barbara. W rolę prowadzącego Jacka K. wcielił się Pan Sebastian. Panie kolejno odpowiadały na zadane trzy pytania. Aby ułatwić wybór dla Pana Henia, tajemniczy głos podsumował wypowiedzi kandydatek. Wybór był trudny, jednak po zastanowieniu się, została wybrana kandydatka, która urzekła wybierającego swoją osobowością, sposobem bycia i poczuciem humoru. Na koniec para wylosowała atrakcyjną nagrodę w postaci kolacji dla dwoje.

Naszą imprezę uwieczniliśmy skocznymi tańcami i przepysznym poczęstunkiem.

Przygotuj walentynkę i podaruj ją komuś bliskiemu
Jest ku temu okazja- dzień świętego Walentego
Jeden, jedyny dzień taki w roku
więc niech każdy z uśmiechem przyzna
Że to dzień szczególny, dzień miłości
serdeczności- nie żadna lewizna
Bądźmy więc dla siebie serdeczni, dobrzy , mili
Aby walentynki miło nam się kojarzyły.
 
                                 Maria N.

Tagged with →  
Share →