8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet. Z tej okazji Panowie ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Marcinkowie przygotowali dla naszych Pań występ artystyczny. Nasz Boys band w składzie Pan Krzysztof, Pan Marcin,  Pan Stanisław i Pan Adam zaśpiewali naszym kochanym Paniom „Diana” , „W siną dal” oraz „Dziewczyny z Marcinkowa”. Pan Krzysztof i Pan Henryk opowiedzieli o tradycjach i ciekawostkach związanych z Dniem Kobiet.

Była też część konkursowa, w której Panie wykazywały się wiedzą z zakresu znanych postaci kobiecych, znajomości stroju i przysłów o kobietach. Konkurencją budzącą najwięcej emocji było wkręcanie wkrętów za pomocą śrubokręta. Cały konkurs wygrała Pani Maria.

W ten dzień nie mogło zabraknąć życzeń i upominków dla naszych dam. Nasi Panowie złożyli każdej Pani serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet i wręczyli kwiatka i wspaniałą broszkę.  Nasze Panie zostały zaproszone na poczęstunek i kawę, którą podawali im Panowie.

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego, życzenia spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich, jak i tych troszkę większych.

Tagged with →  
Share →